Prime Park - Bytom, Strzelców Bytomskich 87

Prime Park - Bytom, Strzelców Bytomskich 87 Prime Park - Bytom, Strzelców Bytomskich 87 Prime Park - Bytom, Strzelców Bytomskich 87 Prime Park - Bytom, Strzelców Bytomskich 87 Prime Park - Bytom, Strzelców Bytomskich 87 Prime Park - Bytom, Strzelców Bytomskich 87

Prime Park Bytom – Budynek

Budynek Prime Park Bytom znajduje się pomiędzy dwoma głównymi drogami, autostradą A1 i DK 88. Dzięki czemu do biurowiec jest bardzo łatwo lokalizowany przez osoby odwiedzające go. Prime Park to pięciokondygnacyjny budynek biurowym z obszernym parkingiem, mogącym pomieścić ponad 200 samochodów.

Biura w Prime Park

Wysoki standard powierzchni biurowych wyposażonych w sieć telefoniczną, obowiązkową już sieć światłowodu, umożliwiająca zastosowanie łącza symetrycznego, oraz klimatyzację. Dodatkowym udogodnieniem dla najemców jest recepcja z monitoringiem znajdująca się na pierwszej kondygnacji biurowca.

Centrum Konferencyjne

Budynek Prime Park posiada centrum konferencyjne, które może posłużyć do obsługi nawet 500 osób. Jest idealnym miejscem na szkolenia, konferencje, mitingi. A dzięki znajdującego się w pobliżu hotelu wyposażonego w saunę, strefę spa, idealnie wpisze się w jakość imprezy, tam organizowanej.

Punkty blisko Strzelców Bytomskich 87

Firmy pod adresem Biurowca Prime Park

 • Broker IBL
  • BROKER – IBL Sp. z o.o. powstała w 1996 roku. Prowadzenie działalności brokerskiej spółka rozpoczęła w 2000 roku i od tej pory działa nieprzerwanie na polskim rynku ubezpieczeniowym wykonując czynności brokerskie na rzecz wielu firm i instytucji o różnym profilu i skali działalności.Dzięki indywidualnemu podejściu idostosowaniu oferty do potrzeb każdego Klienta nasza spółka zyskała miano rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi ubezpieczeń.Wykonując powierzone nam zadania , jesteśmy zorientowani na zwiększenie stopnia bezpieczeństwa ubezpieczeniowego naszych klientów przy jednoczesnym obniżeniu ponoszonych przez nich z tego tytułu kosztów. Istotnym walorem naszej firmy jest również pełna dyspozycyjność wobec naszych Klientów oraz możliwość szybkiego dostosowania się do zmieniających warunków w obszarze zarządzanego ryzyka.
 • Ewa. Biuro rachunkowe
  • PPHU „EWA” jest firmą prowadzącą działalność od 1992 roku, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po przystępnych cenach.mgr Ewelina Zusman – właścicielka biura jest osobą posiadającą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności.Posiadamy licencję wydaną przez Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 321/95.
   Nasze biuro posiada również
   ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz stałe wsparcie kancelarii prawnej

 

Sprawdź też

Inne biura do wynajęcia w mieście Bytom

Inne biura do wynajęcia w województwie śląskim


  Zaloguj się

  Zarejestruj się

  Reset hasła

  Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.